Wirtualna Gazetka Szkolna

Ekrany informacyjne dla Twojej szkoły i przedszkola

Ekran na korytarzu szkolnym to urządzenie do komunikacji pomiędzy dyrekcją, nauczycielami, uczniami i rodzicami. Ekrany informacyjne w szkole świetnie sprawdzają się wśród społeczeństwa obrazkowego, jakim bez wątpienia są uczniowie. Zapoznaj się z naszym produktem – Wirtualną Gazetką Szkolną.

wgs.edu.pl

ŁATWE W OBSŁUDZE OPROGRAMOWANIE

Przeszkolimy Cię z obsługi sprzętu i oprogramowania do zarządzania WGS.

EKSPRESOWA PUBLIKACJA INFORMACJI

Dwa kliknięcia i już wyświetlasz fiszkę na ekranie!

GOTOWE SLAJDY EDUKACYJNE I NARZĘDZIA

Ważne daty, cieakwostki, słówka do nauki i setki innych!

KOMUNIKACJA I EDUKACJA W JEDNYM

Efektywnie przekazujesz informacje i wiedzę.

DEMO

Podgląd na żywo

Zamów już dziś

Finansowanie

Wirtualna Gazetka Szkolne może być sfinansowana z budżetu na zakup sprzętu, pomocy dydaktycznych, doskonalenia nauczycieli, usługi montażu i konfiguracji, a także, dzięki gotowemu contentowi, z budżetu na profilaktykę czy specjalne potrzeby edukacyjne.

SZEROKIE ZASTOSOWANIE

 • zmiany w planie, zastęp­stwa
 • apele i zebrania
 • terminy zajęć poza­lekcyjnych
 • planowane wycieczki
 • konkursy i akcje
 • menu stołówki szkolnej
 • zdjęcia i filmy z uroczystośc

Skontaktuj się z nami

Uważasz, że Wirtualna Gazeta Szkolna znalazłaby zastosowanie w Twojej szkole, przedszkolu? Daj nam znać, a przygotujemy ofertę:

 • tel:575 321 222
 • kontakt@odnrewers.pl

DOSTĘPNE FUNKCJE

 • konta nauczycieli i uczniowskie
 • mobilna aplikacja Reporter
 • regularne aktulizacje slajdów
 • edytor fiszkek
 • zarządzanie paskiem informacyjnym
 • harmonogramy wyświetlania

Co zyskasz dzięki WGS?

Zaletą takiej elektronicznej tablicy ogłoszeń, montowanej najczęściej na korytarzu szkolnym, ale również w pokojach nauczycielskich, jest możliwość błyskawicznego przekazywania informacji odbiorcom na terenie całej placówki. Informacja jest widoczna od razu na wszystkich wybranych szkolnych monitorach informacyjnych.

Co ważne – system może być obsługiwany z dowolnego komputera podłączonego do Internetu. Dzięki wykorzystaniu technologii tzw. chmury użytkownicy nie muszą instalować żadnego oprogramowania. Panel dodawania treści dostępny jest przez przeglądarkę internetową.

shape
FAQ

Chcesz wiedzieć więcej?

Ekrany Wirtualnej Gazetki Szkolnej określane bywają przez użytkowników szkolną multimedialną tablicą ogłoszeń lub nowoczesnymi odpowiednikami tablic korkowych o dużo większych możliwościach publikacji.

Oprócz dostępu administratora szkoła otrzymuje możliwość tworzenia kont dla uczniów. Mają one ograniczone uprawnienia – uczniowie mogą tworzyć publikacje i dodawać je do biblioteki programu, natomiast o ich wyświetleniu decyduje nauczyciel.
Bardzo atrakcyjnym narzędziem obsługi gazetki jest również aplikacja Reporter przeznaczona na urządzenia mobilne. Pozwala one publikować zdjęcia wykonane smartfonem lub tabletem błyskawicznie i bezpośrednio na ekranie wirtualnej gazetki.
Wirtualna Gazetka Szkolna do doskonałe miejsce do tworzenia i wyświetlania treści edukacyjnych dla uczniów i rodziców. Slajdy dotyczące tematyki cyberprzemocy, uzależnień, pierwszej pomocy, savoir-vivre`u – to tylko niektóre z pomysłów jakie samodzielnie wdrażają w swoich placówkach szkolni redaktorzy gazetek. Treści te pojawiają się na zmianę z bieżącymi informacjami.
Dodatkowo użytkownicy mają dostępny w bibliotece cały zbiór gotowych slajdów tematycznych. Kronika historyczna, słówka z języka angielskiego, ciekawostki z przyrody czy języka polskiego, a także porady z zakresu zdrowego odżywiania – to zestawy fiszek edukacyjnych przygotowane przez specjalistów współpracujących z naszym ośrodkiem. Wystarczy wybrać szatę graficzną i opublikować taki slajd na ekranie, a jego zawartość będzie zmieniała się automatycznie.