Nowoczesne technologie - wyposażenie szkół

Zapraszamy do współpracy przy wyposażaniu szkół w nowoczesny sprzęt multimedialny i biurowy. Szkoły współpracujące z ODN Rewers w zakresie szkoleń, mogą otrzymać produkty na wyjątkowo korzystnych warunkach.

W naszej ofercie znajdują się m.in.:

  • tablice i monitory interaktywne (czytaj więcej...)
  • projektory i ekrany projecyjne
  • komputery oraz tablety
  • akcesoria biurowe, m.in. niszczarki, gilotyny, bindownice
  • drukarki 3D

Pełna oferta już wkrótce na naszej stronie

 

Wyposażenie szkół – nowoczesne multimedia (ekrany do szkół)

Nowoczesne technologie i multimedia dają wiele różnorodnych możliwości, które można wykorzystać również w placówkach oświatowych. Jesteśmy firmą, która pozwoli Państwu wyposażyć każdą szkołę w wiele ciekawych, zaawansowanych technologicznie urządzeń, które niewątpliwie ułatwią pracę zarówno uczniom, jak i nauczycielom, a także przyczynią się do lepszej komunikacji między nimi. Jeżeli są Państwo zainteresowani nowoczesnym, w pełni profesjonalnym sprzętem o charakterze multimedialnym oraz biurowym, zachęcamy do poznania przygotowanej przez nas oferty, na którą składają się między innymi ekrany do szkół. Szkoły, które współpracują z Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli Rewers w zakresie szkoleń, będą mogły otrzymać nasze produkty na niezwykle atrakcyjnych warunkach. Wśród proponowanego przez nas asortymentu obejmującego wyposażenie szkół znajdują się między innymi tablice oraz interaktywne ekrany do szkół, projektowy, monitory projekcyjne, komputery, tablety, drukarki 3D, jak również wiele akcesoriów biurowych (niszczarki, bindownice, gilotyny oraz tym podobne).

Nowocześnie wyposażona szkoła

Proponowane przez nas multimedia to wyłącznie produkty najwyższej jakości, które z pewnością sprostają oczekiwaniom wszystkich klientów. Ekrany do szkół niewątpliwie zachwycą Państwa swoją funkcjonalnością i wpłyną na pozytywny odbiór prowadzonej placówki oświatowej. Jeżeli interesuje Państwa kompleksowe, praktyczne i nowoczesne wyposażenie szkół, multimedia, które oferujemy, na pewno pozytywnie Was zaskoczą. Wyposażenie szkół, które oferujemy, to wiele zróżnicowanych propozycji, z których każdy klient może wybrać warianty odpowiednie dla siebie.