Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Rewers

Działamy na rynku szkoleń dla pracowników oświaty w zakresie takiej tematyki, jak innowacje w edukacji oraz multimedia w szkole od 2009 roku. Naszą misją jest wspomaganie szkół w sprostaniu wymaganiom zmieniającego się świata. Realizujemy ten cel, zarówno tworząc ofertę szkoleń odpowiadającą aktualnym wyzwaniom, jakie stawia przed pracownikami oświaty współczesna szkoła, jak i wprowadzając do placówek systemu edukacji nowoczesne technologie typu multimedia w szkole.

Nasz zespół i multimedia w szkole...

tworzą psychologowie, pedagodzy, doświadczeni nauczyciele, trenerzy - specjaliści w swoich dziedzinach. Na szkoleniach korzystają z aktywnych metod pracy, a ich podstawowym celem jest dostarczanie uczestnikom praktycznych rozwiązań dotyczących takich zagadnień, jak innowacje w edukacji. Nasz zespół tworzymy od lat i współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi edukatorami.

Więcej niż szkolenia - wprowadzamy innowacje w edukacji

Naszą domeną, poza interesującymi szkoleniami, jest wdrażanie do szkół najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. Pasjonują nas od lat innowacje w edukacji oraz multimedia w szkole, dynamicznie przygotowujące uczniów do realiów zmieniającego się świata.

ODN Rewers jest twórcą projektu szkoleniowego Wirtualna Gazetka Szkolna. To jedyna taka inicjatywa na rynku edukacyjnym w Polsce.

Jesteśmy również twórcami i prekursorami programu Szkoła 3D, w ramach którego nie tylko zaopatrujemy placówki oświatowe w drukarki 3D, lecz także wdrażamy system efektywnego wykorzystania tego nowoczesnego narzędzia.

Od 2013 roku siedziba ODN Rewers znajduje się w Gdańsku. Nasz ośrodek wpisany jest do ewidencji niepublicznych placówek doskonalenia nauczycieli, prowadzonej przez Województwo Pomorskie, pod numerem 2/13.